Produkty

Wśród oferownych światłowodów posiadamy patchcordy, adaptery, pigtaile oraz splittery. Patchcord to krótki kabel światłowodowy zakończony na obydwu końcach złączami. Poszczególne patchcordy różnią się średnicą, typem złączy oraz długością. Adapter to miejsce połączenia dwóch włókien światłowodowych za pomocą złączy bez konieczności ich spawania. Adaptery montuje się w adapter panelach. Wykonane są... [ więcej ]Rabaty

Udzielamy rabatów: - 5% kwoty zakupu netto przy jednorazowym zamówieniu od 500 do 1000 zł. netto; - 8% kwoty zakupu netto przy jednorazowym zamówieniu powyżej 1000 zł. netto; - rabaty ustalane indywidualnie przy jednorazowym zamówieniu powyżej 2000 zł. netto lub przy regularnych zakupach przez stałych klientów. ... [ więcej ]

Regulamin

1. Sklep internetowy będący pod adresem http://www.sklep.scarletoak.eu/ jest własnością spółki Scarlet Oak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Łagodna 13, 05-077 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, numer KRS 0000378460.
2. W sklepie internetowym istnieje możliwość dokonywania zakupów poprzez internet.
3. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie zostały podane jako ceny netto i brutto, co zostało zaznaczone na stronach sklepu.
4. Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym odbywa się zgodnie z następującą procedurą:
4.1. Warunkiem koniecznym dokonania zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, dostępnego na stronie sklepu internetowego. Rozpatrywane są tylko prawidłowo wypełnione formularze.
4.2. Po prawidłowym złożeniu zamówienia, niezwłocznie zostaje wysłane do składającego zamówienie potwierdzenie zawartej transakcji. Jednocześnie sklep rezerwuje zamówiony produkt dla składającego zamówienie w okresie ustalonym do dokonania płatności.
4.3. Na życzenie kupującego, w ciągu 3 dni roboczych zostaje wysłana do składającego zamówienie faktura Pro Forma.
4.4. Składający zamówienie ma prawo wyboru formy płatności, zgodnie z formularzem zamówienia:
- w przypadku wyboru formy płatności całej kwoty przelewem bankowym, płatność następuje przelewem na numer rachunku bankowego Scarlet Oak sp. z o.o., w terminie i kwocie, określonej zgodnie z oddzielną korespondencją mailową lub fakturą Pro Forma
4.5. Składający zamówienie ma prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia:
- w przypadku wyboru wysyłki zamówionego towaru na adres składającego zamówienie wraz z dokumentacją, taka wysyłka następuje w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania płatności lub zawarcia umowy ratalnej. Koszty wysyłki oraz koszty przesyłek kurierskich dokumentów ponosi składający zamówienie. W szczególnych przypadkach termin realizacji może wydłużyć się, o czym składający zamówienie zostanie poinformowany drogą mailową;
- składający zamówienie może na własne życzenie dokonać odbioru towaru osobiście.
5. Sklep dopuszcza możliwość składania zamówień przy użyciu formularza kontaktowego na towary, wersje i wyposażenie czasowo niedostępne w magazynie. Terminy i warunki dostawy w takich przypadkach są ustalane indywidualnie.
6. Oferta produktów w sklepie internetowym na stronie http://www.sklep.scarletoak.eu/ nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, lecz należy ją traktować jako zaproszenie do składania zamówień i jest ważna na terenie Polski.
7. Prowadzący sklep internetowy – Scarlet Oak Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizowanego zamówienia, w przypadkach uniemożliwiających jego realizację. Składający zamówienie będzie bezzwłocznie powiadamiany o zaistniałej sytuacji drogą mailową.
8. Dostarczony towar należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie uszkodzenia lub niezgodności zawartości z zamówieniem, należy sporządzić protokół. W innych sytuacjach reklamacje nie będą uwzględniane.
9. Podawane przez składających zamówienie dane są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia i nie są gromadzone przez firmę prowadzącego sklep internetowy Scarlet Oak Sp. z o.o.
10. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym Dane techniczne zawarte na stronie sklepu internetowego mają wyłącznie informacyjny charakter, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a ich zdjęcia mogą się różnić od produktów dostępnych w sprzedaży.
11. Mimo dołożenia wszelkich starań prowadzący sklep internetowy – Scarlet Oak Sp. z o.o. nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy przed podjęciem decyzji kontaktować się ze sklepem.
12. Prowadzący sklep internetowy Scarlet Oak Sp. z o.o. dołoży starań by oferta znajdująca się na stronie sklepu internetowego była jednoznaczna ze stanem magazynowym, co nie wyklucza szczególnych przypadków, gdy oferta może się różnić od stanu magazynowego.
13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
Uwagi:
Stawki kosztów dostaw skuterów: zależnie od odległości od magazynu w Warszawie lub Paradyżu (koło Opoczna) od 200 do 350 złotych za jeden skuter
Stawki kosztów przesyłek kurierskich dokumentów wynoszą: 30 złotych za przesyłkę (cena może różnić się zależnie od wagi i rozmiarów przesyłki)
Strona główna  |  Firma  |  Produkty  |  Rabaty  |  Regulamin | Kontakt | Skutery elektryczne
Copyright © 2011 - 2024 Scarlet OAK Sp. z o.o. - sklep światłowody    Design tworzenie www